JABLOCOM s.r.o., člen JABLOTRON GROUP, vyvíjí, vyrábí a prodává produkty založené na GSM technologiích. Rozrůstající se tým zkušených inženýrů pružně reaguje na výzvy, které přináší rychle se vyvíjející telekomunikační trh a nachází nová uplatnění současných komunikačních technologií pro zákazníky.

Vývojář/ka aplikací pro android

Světem hýbou mobilní aplikace. JABLOCOM je nedílnou součástí světa a proto i my vyvíjíme zařízení, která obsahují mobilní aplikace, nebo vyvíjíme aplikace, které ovládají naše zařízení.
Do vývojového týmu hledáme programátora/ku aplikací pro Android, který nám pomůže rozvinout myšlenky, které postupně uvádíme do života.

Náplň práce

  • Vývoj aplikací pro platformu Android
  • Spolupráce při návrhu uživatelského rozhraní
  • Testování
  • Zpracování dokumentace

Požadujeme

  • perfektní znalost jazyka Java
  • předchozí zkušenost s vývojem aplikací pro Android
  • znalost OOP a design patterns
  • zkušenosti s Android SDK a GIT
  • znalost webových technologií
  • komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • náročnou, ale zajímavou práci v dynamickém prostředí
  • špičkové možnosti profesního růstu a osobního rozvoje
  • nadstandardní platové podmínky, zaměstnanecké výhody
  • práci v příjemné lokalitě v Jablonci nad Nisou
  • případnou pomoc s bydlením
  • nástup v co nejkratší lhůtě

Informace o pozici:

Místo pracoviště:
Jablonec nad Nisou
Typ pracovního vztahu:
Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva
Benefity:
Volná pracovní doba, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení
Požadované jazyky:
Angličtina (Středně pokročilá)
Zadavatel:
JABLOCOM s.r.o.
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt:

  • JABLOCOM s.r.o.
  • Šárka Hofrichterová
  • V Nivách 3992 / 12
  • 466 01 Jablonec nad Nisou
  • Česká republika
  • Telefon: 725 251 105
  • personalistika@jablocom.com