JABLOCOM s.r.o., člen JABLOTRON GROUP, vyvíjí, vyrábí a prodává produkty založené na GSM technologiích. Rozrůstající se tým zkušených inženýrů pružně reaguje na výzvy, které přináší rychle se vyvíjející telekomunikační trh a nachází nová uplatnění současných komunikačních technologií pro zákazníky.

Vývojář/ka Embedded C/C++

Zabýváme se vytvářením zcela nových telekomunikačních zařízení založených na nejnovějších technologiích a jejich překvapivých kombinacích. Do týmu vývojářů hledáme kolegu na pozici vývojář se zaměřením na programování v C/C++. Hlavním úkolem bude analýza a vývoj řídícího software pro telekomunikační zařízení.

Náplň práce

  • analytická příprava projektů
  • programování řídících procesorů embedded zařízení (telefonů)
  • testování

Požadujeme

  • praktickou znalost C/C++ a erudici v práci s vývojovými nástroji
  • velmi dobré analytické schopnosti
  • alespoň základní zkušenost s programováním pro procesory ARM, CORTEX, …
  • orientaci v problematice komunikačních protokolů (např. TCP/IP)
  • výhodou je předchozí zkušenost s nástroji CrossWorks, GIT
  • komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • náročnou, ale zajímavou práci v příjemném prostředí v Jablonci nad Nisou
  • špičkové možnosti profesního růstu a osobního rozvoje a vzdělávání
  • zajímavé benefity jako je flexibilní pracovní doba, příspěvky na stravování, podniková školka,…
  • nástup ihned

Informace o pozici:

Místo pracoviště:
V Nivách 3992/12, 46601 Jablonec nad Nisou, Česká republika
Typ pracovního vztahu:
Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva
Benefity:
Volná pracovní doba, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení
Požadované jazyky:
Angličtina (Středně pokročilá)
Zadavatel:
JABLOCOM s.r.o.

Kontakt:

  • JABLOCOM s.r.o.
  • Mgr. Šárka Hofrichterová
  • V Nivách 3992 / 12
  • 466 01 Jablonec nad Nisou
  • Česká republika
  • Telefon: 725 251 105
  • personalistika@jablocom.com